 | martin11 07.01.2021 21:28 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| buky napsal(a): Trefně poznamenal Had na rozdíl v chápaní energie a Newtonovej fyziky. Já jako laik se sostředím na výsledek pokůsu. Mohou být i reálně predpokladané. Ak se pokouším sestrojit MM, tak jsem pre vysokoškolsky vzdelaných... |
...jo, ale je rozdíl měřit čas pomocí gravitace, to jsou tvoje přesýpací, nebo s kyvadlem a atomovejma hodinama, nebo obyčejnejma elektrickejma na tužkovou baterii....co má každej doma ...
ty gravitační jsou sestrojený pro Zem. ....si myslím |
|