 | martin11 16.04.2021 17:22 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Pafixa napsal(a): No mně to přijde dobrý. Pro zvídavé kluky hodně dobrý.
Kdyby takhle kvalitní videospoty byly pro každý předmět tak proč ne.
Chápu, že to děvčata asi vůbec nezajímá a že to půjde jedním uchem tam a druhým ven. Ale... |
Hluboce s tebou souhlasím, osobně jsem to shlédl a velmi mě tato vyuka zaujala...ale jde o to co mají znát děti kterým je 14 roků. A pokud je dnes někdo zvídavý, určitě si to ve vlastním zájmu najde. Naše vnučka ani netuší, o čem je řeč - ani se jí nedivím....má výtvarné sklony a technika je jí naprosto cizí, že se nedivím, když se mě zeptá, jako k čemu jí to v životě bude.Můj osobní názor je, že by se na základní škole mělo učit něco jiného, nežli je třeba fyzika atomu...toto by se mělo učit na středních školách specializovaných nebo všeobecných /gympl/....ale to je na jinou diskuzi |
|