Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Věci fyzikální - Různé   (str. 14)
 
martin11    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
16.04.2021 17:22
Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858 110 3651 
  Pafixa napsal(a):    No mně to přijde dobrý. Pro zvídavé kluky hodně dobrý. Kdyby takhle kvalitní videospoty byly pro každý předmět tak proč ne. Chápu, že to děvčata asi vůbec nezajímá a že to půjde jedním uchem tam a druhým ven. Ale...

Hluboce s tebou souhlasím, osobně jsem to shlédl a velmi mě tato vyuka zaujala...ale jde o to co mají znát děti kterým je 14 roků. A pokud je dnes někdo zvídavý, určitě si to ve vlastním zájmu najde. Naše vnučka ani netuší, o čem je řeč - ani se jí nedivím....má výtvarné sklony a technika je jí naprosto cizí, že se nedivím, když se mě zeptá, jako k čemu jí to v životě bude.Můj osobní názor je, že by se na základní škole mělo učit něco jiného, nežli je třeba fyzika atomu...toto by se mělo učit na středních školách specializovaných nebo všeobecných /gympl/....ale to je na jinou diskuzi
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License