 | Pafixa 12.04.2022 14:04 Bydliště: Masada
|
| minsc napsal(a): Uzemnění --- Tahle věc mi už vrtá hlavou pěkně dlouho, respektive od doby co jsem o tom na učňáku od mistra slyšel. Uzemnění, jak to funguje ? To co se obvykle měří, je pouze odpor styku se zemí, protože Země jako... |
Zemní proudy jsou realitou. Ale není to ta Teslova volná energie. Ty proudy tečou z uzemnění zpět zemí do elektráren. Je to proud, který nikdo neplatí, ale vyrábí jej elektrárny. Pokud postavíte na tom nějaký generátor, může vám na to skočit kontrola z elektropodniku - berete jim jejich zemní proud. |
|