 | E_man 21.07.2022 20:32 Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
|
| Torix napsal(a): . .... a posledných 15 rokov vlastne ani nenosím nič podstatnejšie v hlave a priznávam striedavo sa mi to darilo a zas som sa potkol ale stále som vstal a som až tu a teraz to nevzdám aj keby som na to mal niekedy už tú... |
Tvé posedlosti rozumím, sám jsem jí "nakažen".
Otázka zůstává, zda tuto "svoji pravdu" lze prokázat jednodušším a méně náročným způsobem. |
|