Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Torixovo vlákno - Magnetický motor   (str. 7)
 
Torix   
22.07.2022 15:54
Bydliště: Na sihoti 20, Košice
348 130 
  E_man napsal(a):    . .... a toto sú faktory ktoré to ovplyvňujú. .... a teda ak sa to potvrdí, celá jeho funkčnosť tak na tom môžem stavať a bude sa môcť ísť rovno na väčší prototyp kde už ale budú určité danosti overené. .... a takto...

.... a na začiatok za tvoje prianie vďaka. .... a nemyslím že to bude nekonečný a večný zdroj energie pretože fyzikálne danosti nášho vesmíru ešte stále iba objavujeme aj keď si myslíme že koľko toho vieme. .... a mám skôr pocit že by to mohlo byť niečo na dobu preklenutia kým budeme vedieť získavať energiu omnoho efektívnejšie a jednoduchšie. .... a viem že sa zasmejete ale možno raz budeme vedieť získať plazmu z hviezd a na to pobežia povedzme motory no samozrejme už inej konštrukcie.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License