 | martin11 22.07.2022 19:17 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Torix napsal(a): .... a opäť vďaka ale mám skôr pocit že bude lepšie ak sa skompletizuje pár generátorov a prepoja sa sériovo, paralelne a tak sa dosiahne väčší výkon pretože zas do veľkých rozmerov sa ísť nedá. .... a aj s týmito... |
....výborně ...ložisko překlápění, které je velmi namáháno nepředvídatelnými silami jest vyřešeno ....tak...a jak dále - jaký bude tvůj další krok v konstrukci a realizaci mag. motoru. Tvoje vize je úžasná, myslím, že se zde formuje kolektiv, který ti jistě bude oporou a alespoň technicky ti budeme moci radit co a jak udělat. Zároveň budeme mít pocit hrdosti, že jsme přispěli ku zrodu tak geniálního stroje na výrobu energie... |
|