 | Energy1 27.01.2023 12:57
|
| | By mě zajímalo jak měříš žádoucí a nežádoucí síly jinak než odhadem, navíc v uzavřeném kruhu je všechno jinak, tam se síly rozejdou a je všechno jeden velký omyl. Vypadá to, že k tomu budeš muset dojít sám, jsem na tomto fórum, abych předal své zkušenosti a poznatky z vývoje, usnadnil práci a ušetřil někomu spoustu peněz, proto jsem tady, ne proto abych druhé uváděl v omyl |
|