 | Macintosh 21.02.2023 11:31 Bydliště: SK
|
| Adam napsal(a): Toto fórum je o hledání cest a ne o hromadění negace, že určitě něco nepůjde. |
Tu predsa nejde o hromadění negace, ale o hľadaní pravdy. Fyzika je exaktná veda, ak niekto objaví čosi nepoznané, vymykajúce sa zo stavu dnešného poznania, musí to dokázať, inak to navždy zostane v polohe sci-fi.
Takzvaný generátor Figuera "zavádza" do princípu činnosti nové záhadnosti:
1. bezstratové "prelievanie" nosičov el. náboja
2. bezLenzový odber vysokého výkonového zisku v odporovej záťaži
3. ťahanie nedefinovanej energie z priestoru
To sú tak závažné tvrdenia, že bez dôkazu to jednoducho nemožno akceptovať. |
|