Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 17)
 
Macintosh    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
21.02.2023 11:31
Bydliště: SK
205 109 
  Adam napsal(a):    Toto fórum je o hledání cest a ne o hromadění negace, že určitě něco nepůjde.

Tu predsa nejde o hromadění negace, ale o hľadaní pravdy. Fyzika je exaktná veda, ak niekto objaví čosi nepoznané, vymykajúce sa zo stavu dnešného poznania, musí to dokázať, inak to navždy zostane v polohe sci-fi.

Takzvaný generátor Figuera "zavádza" do princípu činnosti nové záhadnosti:

1. bezstratové "prelievanie" nosičov el. náboja
2. bezLenzový odber vysokého výkonového zisku v odporovej záťaži
3. ťahanie nedefinovanej energie z priestoru

To sú tak závažné tvrdenia, že bez dôkazu to jednoducho nemožno akceptovať.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License