Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 21)
 
buky    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
27.02.2023 20:07
Bydliště: Slovensko
427 110 
  Energy1 napsal(a):    Z vlastní praxe mají s figuerou problémy i dlouholetí profíci z elektrooboru, lidi co mají zkušenosti s indukčními obvody. Běžní elektrotechnici jsou vzdálené od generátoru míle daleko a lidi co nejsou z oboru tak jsou...

Dnes je to samej per. magnet na rotoru a k tomu měnič. Když se ručně musí parametrovat, tak je to někdy i přes 100 veličin. Spousta věcí, kterým mnoho lidí nerozumí a ani nemusí (ak je možnost, tak se údaje skopírujú na kejpad - paměť) Je to výsledek elektrotechnického pokroku, kde komutátor i kotva nakrátko je už zriedkavosťou atd.
Jenže na rozdíl od figueru jsou to hmatatelné věci, které fungujou, takže inžiniering nejsou blbci !!!
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License