 | buky 27.02.2023 20:07 Bydliště: Slovensko
|
| Energy1 napsal(a): Z vlastní praxe mají s figuerou problémy i dlouholetí profíci z elektrooboru, lidi co mají zkušenosti s indukčními obvody. Běžní elektrotechnici jsou vzdálené od generátoru míle daleko a lidi co nejsou z oboru tak jsou... |
Dnes je to samej per. magnet na rotoru a k tomu měnič. Když se ručně musí parametrovat, tak je to někdy i přes 100 veličin. Spousta věcí, kterým mnoho lidí nerozumí a ani nemusí (ak je možnost, tak se údaje skopírujú na kejpad - paměť) Je to výsledek elektrotechnického pokroku, kde komutátor i kotva nakrátko je už zriedkavosťou atd.
Jenže na rozdíl od figueru jsou to hmatatelné věci, které fungujou, takže inžiniering nejsou blbci !!! |
|