 | Energy1 27.02.2023 22:09
|
| Adam napsal(a): A jejich zařízení potom fungují v praxi. Jenže každý "druh" takového zařízení vyžaduje trochu jinou "představivost". Trochu jiný "druh představivosti". Schopnost ty věci vidět
... |
Asi to bude tím jak říkáš, když jsem narazil mezi tisíci patenty volné energie na Figueru, stačilo mi přečíst dvakrát patentový spis a doslova jsem v mysli viděl jak generátor pracuje, pak jsem přečetl forum Marathonmana, kde se mi jen potvrdili mé teorie. Dále už následovala stavba, která trvala půl roku. Po půl roce fungoval generátor na první šup, sice se sníženým výkonem, ale výstup překračoval vstup 10x. Také jsem přišel na to, v čem spočívá modifikace pozdějších patentů zástupce Buforna. Jde o optimalizaci zapojení k dosažení nejvyšší možné účinnosti a výkonu tohoto generátoru. Koncept zůstal stejný, ale odladili se priority generování proudu.
Přesně jak zminuješ, na Figueru se musí shlížet v jiných pohledech, nejde o složité zařízení, ale je potřeba vidět věci jinak. Padl tu dotaz, proč se princip přelévání potenciálu v indukčním obvodu nevyužívá v praxi. Je to zcela jednoduchý, jaderné, uhelné, plynové, větrné, vodní a sluneční elektrárny by nemuseli existovat. Takto velký potenciál technologie má |
|