Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Vzestup lidské společnosti   (str. 6)
 
Had   
06.05.2023 12:00
Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
1534 90 1476 
  minsc napsal(a):    drogy systém skrytě podporuje. Včetně zřejmě některých léků. Jsou to ty, které můžou otevírat určitým entitám vrátka do lidí.

Tady ty látky fungují asi to lze přirovnat, když otevřete do domu a odejdete do práce. Kdokoliv půjde kolem může vejít a dělat si tam co chce.

S těma našima elitami se to má asi takto.. Ví se již o tajných skupinách, kde se provádějí zasvěcování rituály. Při rituálu dojde k napojení na nějakou bytost. Vzhledem k tomu, jak se elity chovají, nemusím popisovat jaká to bude bytost.
A s tím souvisí, jaká to náhoda že je otevřená nebo i skrytá podpora těchto látek. A tím i vyplívá, že tady jsou jisté zájmy. A vzhledem k projevům může každý usoudit co to znamená pro nás a naší společnost. A jsme opět u té duality a rozhodování, co je pro nás dobré a co není dobré. Z toho vyplývá jaké zkušenosti a znalosti a jakým způsobem máme poznat. Na tuto otázku mnoho odpovědět pouze pokavad vím jaká je má podstata, jak jsem byl stvořen .... . Od toho se potom i odvíjí jakou společnost má tvořit ve které by měl tvořit a žít. Pro nás jsou důležitý život na této planetě a vlivy přímo působící na tento život a tím i na nás.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License