Had napsal(a):Z toho vyplývá jaké zkušenosti a znalosti a jakým způsobem máme poznat. Na tuto otázku mnoho odpovědět pouze pokavad vím jaká je má podstata, jak jsem byl stvořen ....
A jak poznáš, že víš správně jaká je tvá skutečná podstata, jak jsi byl stvořen?!?