 | Energy1 12.06.2023 11:15
|
| kutil napsal(a): Vážení přátelé,
podařilo se mě po mechanické stránce vyrobit dokonalého zmetka takže nemohu odzkoušet systém "žiletka" |
Nevěš hlavu, to je ve vývoji zcela normální. Ten, kdo se pustí do realizace ví, že zhmotnit něco solidního dá neskutečné práce. Není to jen mlácení do klávesnice, ale tvrdá práce, takže máš ode mne palec nahoru za snahu. To je také důvod, proč tady neposkytuji instantní návod, musel jsem projít menším peklem, než jsem rozjel Wattse. Ono to zas tak jednoduché není, jednoduchá je pouze myšlenka a princip, ale reál je precizní strojařina. I na obyčejný test se musí model zhotovit velmi kvalitně. A to vyžaduje finance a spoustu času, tak to je.
P.S. až budeš stavět další model, tak nestav "žiletku", ale normální turbínu s normálním objemem tj. několik litrů, jinak to bude pouze další zmetek |
|