 | kutil 12.06.2023 21:14 Bydliště: Prostějov
|
| Energy1 napsal(a): Ten, kdo se pustí do realizace ví, že zhmotnit něco solidního dá neskutečné práce... jednoduchá je pouze myšlenka a princip, ale reál je precizní strojařina. I na obyčejný test se musí model zhotovit velmi kvalitně. |
Energy veliký díky za morální podporu. Hrubo sem podcenil kvalitu provedení prototypu na zkoušku. Mám to zkřížený a nepodařilo se mě to srovnat
Jakmile to dotáhnu (mám to skládačku podobnou stavebnici MERKUR), tak drhne kolo a nejde to dostat do otáček ....
Budeš se divit ale ta žiletka mě nedá spát, ty zákony o odstředivé síle platí i v té žiletce.
Problém spíše bude v tom dostatečném přívodu vody k jednotlivým tryskám.
No ale přece o tom je celý to naše bastlení
V každém případě to vyžaduje přesnou strojařinu a precizní provedení jak píšeš.
Včil už to vím |
|