Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Donnie Watts generátor   (str. 17)
 
kutil    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
12.06.2023 21:14
Bydliště: Prostějov
149 38 245 
  Energy1 napsal(a):    Ten, kdo se pustí do realizace ví, že zhmotnit něco solidního dá neskutečné práce... jednoduchá je pouze myšlenka a princip, ale reál je precizní strojařina. I na obyčejný test se musí model zhotovit velmi kvalitně.

Energy veliký díky za morální podporu. Hrubo sem podcenil kvalitu provedení prototypu na zkoušku. Mám to zkřížený a nepodařilo se mě to srovnat
Jakmile to dotáhnu (mám to skládačku podobnou stavebnici MERKUR), tak drhne kolo a nejde to dostat do otáček ....
Budeš se divit ale ta žiletka mě nedá spát, ty zákony o odstředivé síle platí i v té žiletce.
Problém spíše bude v tom dostatečném přívodu vody k jednotlivým tryskám.
No ale přece o tom je celý to naše bastlení
V každém případě to vyžaduje přesnou strojařinu a precizní provedení jak píšeš.
Včil už to vím
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License