 | Poota 14.06.2023 10:10 Bydliště: Praha
|
| Karel 124 napsal(a): ... rozhodující silou změny vývoje od negativnìho k positivnímu.
Toho se doufám podaří docílit nechtěním, nelpěním tedy, a menší mírou reklamy. |
Ve všeobecném povědomí se nám ustálil názor, že reklama nám vnucuje vždycky něco, co bychom si sami bez ní nikdy nepořizovali, protože to ve skutečnosti vůbec nepotřebujeme. Popřípadě taky že nám tím vnucuje něco co zrovna nejde na odbyt a není o to zájem protože to kvalitou neodpovídá ceně.
Takže tím, že se nějaký produkt začne reklamou nabízet, tak se zároveň, byť zcela mimoděk, zařadí mezi ta ostatní "nechtěňátka", která si nikdo sám nehledá a nekupuje. |
|