 | Karel 124 20.04.2024 12:09 Bydliště: Praha a okolí
|
| Ahoj všem kdo to čtou🌞.
Chtěl jsem jen navázat na
https://www.omforum.cz/p.php?idx=53230, ale vlákno je zamknuté, a tak chci vysvětlit tady proč ocenění nejvyšší. Bylo mi dáno zavnímat, že Bruno je skutečně fungujícím Avatarem bez ohledu na jakékoli církevní uskupení. Funguje také proto, že jeho život není od našich životů časově vzdálený příliš. A byl doopravdy zde.
Svou vlastní zkušenost s léčbou jsem před léty popsal zde:
https://www.omforum.cz/p.php?idx=33804
Snad jenom musím podotknout, že při náležité VDĚČNOSTI to funguje neomezeně. Pokud by snad byl člověk pouze materialisticky
naladěný a vděčnost v něm nesídlila, dostat sice může, ale zd to bude mít trvalejší vliv se pozná později. Samotný dotek léčivé energie mnohdy znění i způsob nazírání. Přirovnal bych to k zasažení bleskem.
Žijte blaze.
|
|