Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Cesta ke zdraví dle učení Bruna Gröninga - Diskuze   (str. 1)
 
Karel 124   
21.04.2024 18:29
Bydliště: Praha a okolí
736 44 864 
Adamovi
 
Důležitý je skutečně výsledek, že člověku je pomoženo.Pokud by Avatar třeba překážel zkusme to jinak. Cest je mnoho.
Dám příklad na buddhistické meditaci:
Všechny bytosti ať jsou štastny.
Jak to vypadá prakticky?
Člověk se posadí do meditační posice a následovně přemýšlí :
Všechny bytosti přede mnou ať jsou šťastny, ať je jim dobře, ať je jim dobře, ať je jim dobře.
Všechny bytosti za mnou ať jsou šťastny, ať je jim dobře, ať je jim dobře, ať je jim dobře.
Všechny bytosti nalevo ode mne..a dtto....
Všechny bytosti napravo ode mne a dtto ......
Všechny bytosti pode mnou a dtto ....
Všechny bytosti nade mnou .....a dtto
Toto se opakuje až se vytvoří okolí bytostí oslovených jeho voláním a posléze je dobře i meditujícímu. Ba i vyléčenost se stát může.
Co je důležité je obsah mysli člověka.
Mysl zhmotňuje svoje obsahy a promítá je do života myslícího.
Jinými slovy kdybychom se snažili s relativizovat vše, kam pak dojdeme?
Aby fungoval B G egregor muselo zřejmě mnoho lidí zahynout ve válce. Čest jeho následovníkům.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License