 | Karel 124 21.04.2024 18:29 Bydliště: Praha a okolí
|
| Adamovi Důležitý je skutečně výsledek, že člověku je pomoženo.Pokud by Avatar třeba překážel zkusme to jinak. Cest je mnoho.
Dám příklad na buddhistické meditaci:
Všechny bytosti ať jsou štastny.
Jak to vypadá prakticky?
Člověk se posadí do meditační posice a následovně přemýšlí :
Všechny bytosti přede mnou ať jsou šťastny, ať je jim dobře, ať je jim dobře, ať je jim dobře.
Všechny bytosti za mnou ať jsou šťastny, ať je jim dobře, ať je jim dobře, ať je jim dobře.
Všechny bytosti nalevo ode mne..a dtto....
Všechny bytosti napravo ode mne a dtto ......
Všechny bytosti pode mnou a dtto ....
Všechny bytosti nade mnou .....a dtto
Toto se opakuje až se vytvoří okolí bytostí oslovených jeho voláním a posléze je dobře i meditujícímu. Ba i vyléčenost se stát může.
Co je důležité je obsah mysli člověka.
Mysl zhmotňuje svoje obsahy a promítá je do života myslícího.
Jinými slovy kdybychom se snažili s relativizovat vše, kam pak dojdeme?
Aby fungoval B G egregor muselo zřejmě mnoho lidí zahynout ve válce. Čest jeho následovníkům.
|
|