 | Had 11.09.2024 08:51 Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
|
| Crabat napsal(a): Nejlépe princip ega vysvětluje Pataňdžali. |
Já se přiznám. Ten text nedávám.
Co jsem z toho pochopil tak pořád pracuješ s egem jako takovým, což není.
Podle všeho vycházíš z budhismu. To není špatně, ale ty texty byli tvořeny pro lidi jiného smýšlení a vědomostí. Máš to takové hezky strukturované , téměř vědecké.
V něčem vidím ty střípky pravdy, ale někde to ještě nejsem schopen rozlišit a vytáhnout tu informaci z textu.
Jestli jsem pochopil aspoň část textu, člověk není schopen rozlišovat, co se děje v jeho okolí to jest i ve společnosti. |
|