Crabat napsal(a):Nejlépe princip ega vysvětluje Pataňdžali. Všechno, co vnímáme, předstupuje před naši "schopnost rozlišovací" neboli Buddhi. Ta nazírá na situaci, děj, projev a vyhodnocuje jeho kvalitu. Pokud se jí něco...
Zajímavý popis funkce, jen mám zcela jiné zkušenosti, asi žiji v jiném paradigmatu.....