 | Crabat 11.09.2024 10:39 Bydliště: Krušné hory
|
| Had napsal(a): Jestli jsem pochopil aspoň část textu, člověk není schopen rozlišovat, co se děje v jeho okolí to jest i ve společnosti. |
Ne tak úplně. Člověk není schopen rozlišit, co se děje v něm, neboť mu to neustále zastírá jeho jáství (Ahamkara). Z čehož potom vyplývá, že si mylně vykládá i projev svého okolí, tudíž samotné společnosti. |
|