 | Had 12.09.2024 19:27 Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
|
| Crabat napsal(a): Stavy mysli, procesy, k nimž dochází v našem vědomí. |
Když mi někdo odpovídá na jednoduchou otázku takto složitě a v podstatě nic neříkajíc k mé otázce, tak to vždy něco ukazuje, že se neshodneme. Tvoje stavební kameny jsou jiné než mám já. Hovoříš v podstatě jen a pouze o projevu, manifestaci.
Když to přirovnám, ty se bavíš o vlastnostech a projevu člověka. Já se bavím o jeho struktuře. Máme společné průsečíky, ale každý mluvíme o něčem jiném, každý jsme úplně někde jinde. |
|