Adam napsal(a):...mi napsal v poslední větě: ,,Otázka je, jestli lidstvo vůbec bude potřebovat myslet."
Zřejmě kdyby to mi napsal někdo, kdo už od začátku vypadá jako člověk
vidící věci jen černobíle a byl by to jen slepý...
Nemyslel to ten člověk tak, že se bude více spoléhat na intuici?