Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Umělá inteligence   (str. 9)
 
Crabat   
02.10.2024 16:58
Bydliště: Krušné hory
73 10 51 
  Adam napsal(a):    Ta hodnota je právě v tom, když se toto hezky doplňuje a každý ladí ten pohled podle sebe.

Děkuji Adame, tímto postojem jsi mě úplně nadchnul, přesně takhle to totiž vnímám sám. Proto jsem se tu rozpovídal, jelikož jsem vycítil, že by to tak mohlo být. Navíc tyhle stránky jsou božsky udělané, člověk se tu cítí, jako když po dlouhém putování dorazí domů. Vím, že ani Omior to vůbec nemyslel špatně, v předchozím článku naopak reagoval vysoce positivně na můj vstup, ale prostě to vnímal jako odtržení od tématu. Což chápu a to byl vlastně důvod mé reakce. Abych to nějak vysvětlil a celkově jsme si mohli vyladit naše představy a přístup k věci. Jinak, samozřejmě, se budu snažit dodržovat obsah vláken, což je logické, každý to tak pojímá. Jen někdy to není zcela jednoznačné a jedno souvisí s druhým. Každopádně díky za Tvá slova.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License