 | Hana 02.10.2024 19:03
|
| Omior napsal(a): Zabyvat se da filosoficky smysluplne napriklad tim zda AI, sice 100 % emulujici lidsky mozek, nebude mit proti cloveku neodstranitelnou nevyhodu prave v tom, ze nebude soucasti toho obecneho pole zive prirody. |
Zajímalo by mě, zda to 100 % emulování lidského mozku (schopnost napodobovat jeden systém jiným) se týká i mezimozku, konkrétně šišinky mozkové zvané 3. oko. |
|