Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Umělá inteligence   (str. 10)
 
Adam   
03.10.2024 16:47
Bydliště: Praha
6425 584 6134 
  Crabat napsal(a):    ... Navíc tyhle stránky jsou božsky udělané, člověk se tu cítí, jako když po dlouhém putování dorazí domů. ...

Nechci tu moc rušit od AI tématu, jen krátce špitnu, že jsi to tu opravdu dobře navnímal, jak popisuješ,
především tedy to, jaké "profilování" fóra bych si přál a pak třeba navíc i tato Tvá zmínka,
že to tak dovedeš vnímat dokonce i s ohledem na to, že tu musím často (a občas i veřejně) řešit
různé těžkopádné záležitosti, které se dotýkají i zdejší atmosféry, nebo přestože se tu průběžně
různě vyskytují takové elementy, které velmi snadno mohou působit rušivě, ale pro Tebe přesto
Omfórum zůstává tímto, co jsi (už i kdysi) zmínil, to je naprosto překrásná zpětná vazba
a v poměrně velkém vyčerpání ze všeho možného přináší
vzácně silný pocit smysluplnosti mého úsilí.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License