 | Adam 03.10.2024 16:47 Bydliště: Praha
|
| Crabat napsal(a): ... Navíc tyhle stránky jsou božsky udělané, člověk se tu cítí, jako když po dlouhém putování dorazí domů. ... |
Nechci tu moc rušit od AI tématu, jen krátce špitnu, že jsi to tu opravdu dobře navnímal, jak popisuješ,
především tedy to, jaké "profilování" fóra bych si přál a pak třeba navíc i tato Tvá zmínka,
že to tak dovedeš vnímat dokonce i s ohledem na to, že tu musím často (a občas i veřejně) řešit
různé těžkopádné záležitosti, které se dotýkají i zdejší atmosféry, nebo přestože se tu průběžně
různě vyskytují takové elementy, které velmi snadno mohou působit rušivě, ale pro Tebe přesto
Omfórum zůstává tímto, co jsi (už i kdysi) zmínil, to je naprosto překrásná zpětná vazba
a v poměrně velkém vyčerpání ze všeho možného přináší
vzácně silný pocit smysluplnosti mého úsilí. |
|