 | Had 05.10.2024 11:31 Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
|
| Omior napsal(a): hade, vase teze jsou naprosto zmatecne a nesrozumitelne. Jakoze kdyz AI nahradi praci urednika, ktery vice mene jen zadava data do pocitace a hleda k nim dalsi data a ty zpracuje do nakeho vystupu |
To byla poznámka na to že AI mnoho lidí ji srovnáná s myšlením člověka čož není.
Ano na mechanické třídění a vyplňování dokumentů a tabulek bude výkonější o tom nelze pochybovat.
Přidám. Je smyslem života celý život vyplňovat tabulky a dávat podpisy, nebo stát 12hodin denně u pásu?
Ona by nám IA mohla ukázat že je to zbytečné. To je do jiného vlákna. |
|