 | Omior 05.10.2024 12:24 Bydliště: Praha
|
| Had napsal(a): Je smyslem života celý život vyplňovat tabulky a dávat podpisy, nebo stát 12hodin denně u pásu?
Ona by nám IA mohla ukázat že je to zbytečné. To je do jiného vlákna. |
Neuhybejte. Protoze to pak neni seriozni diskuze, ale snaha sa prosadit. Co je uzitecne akorat vlastnimu Egu, ale ne cele veci. Ja mluvim o tom, ze AI a robotika sebere vetsine lidi jejich praci BEZ NAHRADY. Protoze ta vzyvana "nova povolani" ktere vygeneruje, budou v minimalnim poctu - a pro vysoce intelektualne nebo talentove vybavene lidi. A kolik takovych je ? |
|