Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Umělá inteligence   (str. 11)
 
Omior    Uživatel je zablokován
05.10.2024 12:24
Bydliště: Praha
363 69 
  Had napsal(a):    Je smyslem života celý život vyplňovat tabulky a dávat podpisy, nebo stát 12hodin denně u pásu? Ona by nám IA mohla ukázat že je to zbytečné. To je do jiného vlákna.

Neuhybejte. Protoze to pak neni seriozni diskuze, ale snaha sa prosadit. Co je uzitecne akorat vlastnimu Egu, ale ne cele veci. Ja mluvim o tom, ze AI a robotika sebere vetsine lidi jejich praci BEZ NAHRADY. Protoze ta vzyvana "nova povolani" ktere vygeneruje, budou v minimalnim poctu - a pro vysoce intelektualne nebo talentove vybavene lidi. A kolik takovych je ?
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License