 | Had 05.10.2024 15:18 Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
|
| Omior napsal(a): Neuhybejte. |
dy nastoupily nové technologie a zahýbalo pracovním trhem, vymizely celé druhy činností.
Dnes máme takové technologie a takovou produktivitu a možnosti, že pouze záleží na nás (jako celku) jak to proběhne. AI jde využít ale i zneužít. Budu-li vycházet z momentálního přístupu našich takzvaných elit, tak to se bojím. To je již ale politické téma.
Nové druhy prací vznikají a staré zanikají to se děje pořád. Jenom občas to je masový. Neříkal jsem ani že vzniknou nové druhy prací, ale poukazoval jsem na to, co již poukázala Hana, jestli je nutné dělat od slunka do slunka. Zdali by nebylo lepší věnovat více času rodině a dětem. |
|