Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Umělá inteligence   (str. 11)
 
Had   
05.10.2024 15:18
Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
1534 90 1476 
  Omior napsal(a):    Neuhybejte.

dy nastoupily nové technologie a zahýbalo pracovním trhem, vymizely celé druhy činností.
Dnes máme takové technologie a takovou produktivitu a možnosti, že pouze záleží na nás (jako celku) jak to proběhne. AI jde využít ale i zneužít. Budu-li vycházet z momentálního přístupu našich takzvaných elit, tak to se bojím. To je již ale politické téma.
Nové druhy prací vznikají a staré zanikají to se děje pořád. Jenom občas to je masový. Neříkal jsem ani že vzniknou nové druhy prací, ale poukazoval jsem na to, co již poukázala Hana, jestli je nutné dělat od slunka do slunka. Zdali by nebylo lepší věnovat více času rodině a dětem.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License