 | Energy1 02.09.2025 16:51
|
| Antena napsal(a): Ahoj
jak všichni víte, pokouším se vyrobit elektronického figueru.
V první fázi jde vyrobení sinusového průběhu 50Hz na jednom primáru... Pak následují další fáze.
... podařilo se vyrobit sinus na 12V
Nyní... |
Proč myslíš, že jsem byl donucen ponechat externí indukčnost a použít velký počet polovodičů při elektronickém řízení? Změna externí indukčnosti dělá nejen řízení dc proudu primárním indukčním obvodem, ale především vytváří správnou modulaci pro napájení primárních elektromagnetů, vytváří takovou modulaci a odraženou derivaci mag. pole, která napodobuje pohyb magnetických pólů kolem cívky. Tím chci říct, že bez správné modulace proudu a udržení siločárového tlaku v sekundáru není možné generovat žádné emf! Proč k sakru stavíte něco pozpátku, udělejte nejprve řízení proudu přes indukčnost a teprve po očuchání potřebných parametrů vymýšlet inovace. Možná složité, možná drahé a komplikované, ale funkční. S čistou elektronikou a řízením dvou NN polí nedosáhneš ničeho |
|