 | Energy1 22.09.2025 14:18
|
| Antena napsal(a): Bohužel musím přiznat, že to elektronickou cestou nepůjde, nebo možná ano, ale za hodně draho... |
No konečně pořádná slova. A jak jsi na to přišel, že elektronika nestačí? Provedl jsi domácí testy a měření? Já se tohle tady snažím říct od samého začátku, ale nikdo mi nevěnuje pozornost a každý si to dělá po svém. Zbytečně promrhaný čas.
Pokud potřebuješ vyrobit toroid jakékoliv velikosti tak tady: https://www.thermafm.cz/
1kg vychází cca na 350kč, tvůj toroid by mohl stát kolem 10tis. Ale je zbytečně velký, pokud nehodláš generovat desítky kW.
Na externí indukčnost stačí běžný svinutý ocelokřemíkový pás, netřeba žádných mag. speciálů jako je železoprach nebo permedur. |
|