Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Obecná diskuze   (str. 34)
 
Energy1   
01.10.2025 11:23

1955 112 2046 
Co se investic týče, tak já investoval mnoho, dalo by se říct, že maximum. Nemám rodinu a celoživotní úspory šly do vývoje. Nedokážu si představit, že bych pracoval na vývoji resp. výzkumu a měl rodinu, to se časově ani finančně neslučuje. Takže opačně, kdo tu rodinu má a žije běžným životem a zároveň se snaží o volnou energii tak je vyloučeno se někam výrazně posunout. A tohoto si je Kabala vědomá, systém je nastavený tak, aby celý život člověk řešil pouze existenční problémy, pracoval jako otrok a nezbyl žádný čas na seberozvoj. Takže i když se najdou jedinci, kteří by rádi na tomto pracovali, tak systém jim to povětšinou nedovolí
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License