 | Energy1 01.10.2025 11:23
|
| | Co se investic týče, tak já investoval mnoho, dalo by se říct, že maximum. Nemám rodinu a celoživotní úspory šly do vývoje. Nedokážu si představit, že bych pracoval na vývoji resp. výzkumu a měl rodinu, to se časově ani finančně neslučuje. Takže opačně, kdo tu rodinu má a žije běžným životem a zároveň se snaží o volnou energii tak je vyloučeno se někam výrazně posunout. A tohoto si je Kabala vědomá, systém je nastavený tak, aby celý život člověk řešil pouze existenční problémy, pracoval jako otrok a nezbyl žádný čas na seberozvoj. Takže i když se najdou jedinci, kteří by rádi na tomto pracovali, tak systém jim to povětšinou nedovolí |
|