 | Antena 02.10.2025 21:07
|
| A já jsem si naivně myslel, že forum slouží k seznámení lidí, co řeší stejný problém, vymyslí se teoretické řešení, pak nastane dělba práce, jeden vyrobí externí indukčnost, další primáry se sekundáry a třetí komutátor a dá se to dohromady...aby to jednoho nebolelo, ale bohužel každý jede solo...
Kdyby někdo chtěl 3f frekvenčmí měnič, 130kW, je už použitý, občas sám vypíná ale v zásadě jede, vyměním za komutátor, externí indukčnost nebo primárosekundáry...
více informací do sz
A. |
|