Hlavní přehled
|
Info a nápověda
Přihlásit
|
Registrovat
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:
Generátor Figuera - Obecná diskuze (str. 34)
Antena
06.10.2025 17:41
312
10
147
Ahoj
kamarád mě upozornil na video
https://www.youtube.com/watch?v=HlOGEnKpO
-w
borec má mechanický komutátor a ukazuje, že když připojí "sekundár" s LED zátěží bere vstup pořád stejně ...
Zajímavý odkaz je zde... píše se tam i o bi-toroidnách trafech, ale jeden človíček mě říkal, že bi-toroidní trafo nikdy nerozjel...takže je otázka jestli to vůbec funguje...
https://volveralcampo-bum.blogspot.com/20
15/01/sistemas-inmoviles-pulsados.html?m=
0
A.
0
0
Přejít na příspěvek do vlákna
Omforum.cz
|
Nápověda
|
Pravidla fóra
|
Podpořte chod fóra
| Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Toto dílo podléhá licenci
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License