 | Antena 07.10.2025 11:37
|
| Ahoj
to video byl jenom námět na uskutečnění pokusu s nějakým menším komutátorem a menším figuerou, třeba jenom o výkonu 100W. Když bych zjistil, že skutečně se sekundárem v zátěži to bere stejně, Mohlo by to být bráno jako porušení současných fyzikálních zákonů, což by mohlo obměkčit pár lidí...
Ve videu jsou i průběhy "sinusů" na primárech. Jsou tam pěkné špičky...
Díky za info o bitoroidech aspol...
A. |
|