 | Antena 07.10.2025 19:22
|
| za 20 let jsem utratil přibližně 200k za vývoj ale k ničemu.
proto teď nejsem ochotem vyhazoval peníze za blbosti dokud nemám jistotu.
Prý se dá figuera MFG simulovat v matlabu, tak bych to upřednostnil. Urcite nevyjde, že MFG dá více energie ale aspon neco...aspon nejaka simulace...aspon nějaká představa průběhů...
V tom stupidním videu aspon ukazal jakysi prubeh co vznika na primarech... sice nepouzil ext. ind., ale aspon neco...
 | 

(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|