 | Jirka1or 12.02.2026 18:09 Bydliště: V dílně
|
| Energy1 napsal(a): Nevím jak je tomu dnes, ale je to tři roky od doby, kdy firma začala výrazně vystrkovat růžky a podali si dva hlavní vývojáře, kteří jsou už pod drnem. Samozřejmě jako vždy to provedli tiše, bez médií a beze stop.... |
Jsou to mrzutosti s tou Volnou Energií .
Zrovna jsem četl, jak v Německu mají problémy s energiemi, protože se politici rozhodli
vypnout Jaderné Elektrárny ! Chtějí být stůj co stůj zelení, zelené mozky.
Situace na Ukrajině ukazuje, jak je decentralizace energetiky důležitá !
Tak se tam teď i děje, jede se na elektrocentrály, Elektrárny jsou ze hry, rozbité včetně
trafostanic i VN vedení! |
|