Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Různé vize a koncepty zdrojů energie (ostatní)   (str. 2)
 
Jirka1or   
12.02.2026 18:09
Bydliště: V dílně
135 56 
  Energy1 napsal(a):    Nevím jak je tomu dnes, ale je to tři roky od doby, kdy firma začala výrazně vystrkovat růžky a podali si dva hlavní vývojáře, kteří jsou už pod drnem. Samozřejmě jako vždy to provedli tiše, bez médií a beze stop....

Jsou to mrzutosti s tou Volnou Energií .
Zrovna jsem četl, jak v Německu mají problémy s energiemi, protože se politici rozhodli
vypnout Jaderné Elektrárny ! Chtějí být stůj co stůj zelení, zelené mozky.

Situace na Ukrajině ukazuje, jak je decentralizace energetiky důležitá !
Tak se tam teď i děje, jede se na elektrocentrály, Elektrárny jsou ze hry, rozbité včetně
trafostanic i VN vedení!
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License