Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    -Č- Dotazy a připomínky   (str. 4)
 
Brbla   
12.03.2016 17:12
Bydliště: Kambodza
777 128 826 
A v čom "hloupy, povyseny" alebo "degradujici" ???
Chiq, jestli ti ani ted nedoslo, co jsi vlastne napsal, tak nema cenu ti to vysvetlovat... Sama mluvim celkem peti jazyky, asi ne dokonale, ale dost na domluveni se. Coz mi staci, od ty doby, co jsem se rozhodla, ze netreba byt perfekionistou. Jak tak kolem sebe slysim neustale dalsi a dalsi reci, docela me napada se nejakou z nich i naucit, ale zatim lenost vitezi.... (pry je zdrava).
Rozhodne uz jsem zjistila, ze KAZDA REC ma vlastni poezii, vlastni hratky se slovicky, vlastni krasu i nedostatky. A protoze me budhisticky Nepal naucil respektu, ke vsemu, nejen k sefovi, vazim si kazdyho jazyka a nehodnotim ho podle poctu padu ani rozlisovani toho ci onoho.
Nemam nejaky blizsi zkusenosti se Slovaky a tak fakt nevim.... treba je u vas nejaka vrozena averze k cizim jazykum, mozna se jich jenom bojite, co ja vim, co za tim vsim je. Ale ani to neznamena, ze musis apriori shazovat cokoli, co neznas. To dela jenom hlupak, a za toho te nepovazuju...

PS: Co to je "per tu"?
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License