 | proud 11.08.2016 09:42 Bydliště: svet
|
| farkas napsal(a): V Jižní Americe také uzmou. A rovnou celé území. Infiltrují se přímo do vlád.
Ke kmenům pošlou maximálně katolického misionáře, aby infikoval divoké kmeny
pocitem bezmoci, pokorou a s předstihem eliminoval schopnost a sílu kmen |
A tak to funguje vsude po svete,jen metody se "sofistikovane" menej podle mentality pokorovanejch narodu. |
|