 | Píďalka 04.12.2017 17:53 Bydliště: ČR
|
| Jarin's napsal(a): A já tvrdím, že není pravdivý údaj E1=10Gaus a E2=10Gaus.
Důvody:
1. na vytvoření pole je třeba v obou případech zcela odlišné množství energie, ...
2. 2x vyšší proud ..... |
http://www.omforum.cz/p.php?idx=18585
Prosím tě, přečti si to ještě jednou.
V obou případech je uvedeno stejné jádro, stejný počet vinutí a stejný proud. Mění se pouze napětí a průřez drátu a tím odpor drátu. Nesouhlasíš jen s údaji, které jsi sem vsunul ty.
Píďalka |
|