 | martin11 29.04.2019 08:11 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| E_man napsal(a): Hmm… To by ukazovalo na "černou díru energie", kdy nám energie beze stopy mizí !!?? |
....hm...když zmizí, musí se někde objevit....
....no a my můžeme hledat, kde ta energie je...
...v souvislosti s tím mě ale není jasný tento závěr...všechna energie končí jako teplo ???
příklad...roztočím gyro...1kW...tato energie se MUSÍ přeměnit jen a jen na teplo |
|