 | martin11 07.07.2020 20:36 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Adam napsal(a): Martine, to jsme tu už kdysi řešili: Tuto barometrickou metodu jsem vyvíjel právě kvůli tomu, že gravitační anomálie toto měření nijak neovlivní. |
jojojo ...unáhlil jsem se v úvaze....barometrický tlak nemá s gravitací nic společného...takže s mým gnomonem si můžu....tak akorát přeměřit to, co naměříš....tak zatím
p.s....kdy pojedeš měřit??? |
|