 | E_man 07.07.2020 20:52 Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
|
| martin11 napsal(a): jojojo ...unáhlil jsem se v úvaze....barometrický tlak nemá s gravitací nic společného...takže s mým gnomonem si můžu....tak akorát přeměřit to, co naměříš....tak zatím
p.s....kdy pojedeš měřit??? |
Ale neunáhlil.
Barometrický tlak je přece gravitaci způsoben.
Jen pro daný účel se to prostě nehodí. |
|