 | Antena 23.09.2025 21:11
|
| Energy1 napsal(a): No konečně pořádná slova. A jak jsi na to přišel, že elektronika nestačí? Provedl jsi domácí testy a měření? Já se tohle tady snažím říct od samého začátku, ale nikdo mi nevěnuje pozornost a každý si to dělá po svém.... |
Ze začátku to vypadalo, že jde pouze o 2 sinusovky, to elektronicky EFG jde. Na to jsem, relativně, vybaven, to si udělám sám...Ale teď se objevily nové skutečnosti, jakože, napájecí napětí je několik desítek voltů, amplituda sinusu je desetinásobná, pak to jiskření na komutátoru. Je rozdíl mezi elektronickým spínáním a jiskřištěm ve strmích pulzech. To elektronickou člověk neudělá. A pak jiskření, je možná branou do "dimenze nulového bodu". To se elektronicky napodobit nedá. V neposlední řadě jsem se bavil s Teslou a on říkal, že elektronicky to stejně nejde.
Takže mechanická verze MFG, komutátor z 3d tiskárny s aktivním chlazením, externí indukčnost a primárosekundáry...
Ale jestli je ještě nějaká další finta co se týče komutátoru, uhlíků, externí indukčnosti, co není nakreslena na obrázku 3-3 ve Figuera_cs.pdf tak skončím i s MFG a budu nahraný...
A. |
|