 | Antena 25.09.2025 13:57
|
| Energy1 napsal(a): Rozhodně nejde jen o dvě fázově posunuté sinusovky, to by byla samozřejmě brnkačka, kterou by zvládl udělat kdejaký garážový kutil. Tady jde o dynamické strmé změny proudu, které jsou schopny udržet sekundární tlak při... |
Reaguji na poslední odstavec konkrétně:
Mag. obvod musí být bezpodmínečně uzavřen kvůli snížení úniku mag. pole a také kvůli výraznému zvýšení permeability a snížení budících požadavků
Jak tomu mám rozumět ? Externí indukčnost je snad už jasná uzavřený toroid bez vzduchové mezery.
Nebo primáry se sekundárem mají být magneticky uzavřeny ?.
Bylo přece řečeno, že zde má být magneticky otevřený obvod aby nebyla příliž vysoká indukčnost a určitě i další hlediska.
Elektromagnety mají být tedy navrženy s magneticky uzavřeným nebo otevřeným obvodem ?
A. |
|