Str.: 1, ... 59, 60, 61, 62, 63, ... 83 Psát příspěvky můžete po přihlášení
Poslední příspěvek z předchozí strany:
Píďalka
Něco jsem pro vás přeložil.
https://off-guardian.org/2021/05/18/how-the-cdc-is-manipulatin...
pavelv 23.05.2021 08:43 Bydliště: Praha
317
141
663
Píďalka napsal(a):... Jak CDC manipuluje s daty...
Dík moooc za ten článek a překlad.
Ten podvod s dvojím přístupem při testování se dal čekat. Předpokládám, že díky očkovaným a jejich nemocem se nám opět vrátí stará dobrá chřipka, zápal plic, anglína a další nemoci, které byly asi nahrazeny lépe placenou diagnozou covid-19. A že nyní opět když někoho, kdo je očkovaný, přejede náklaďák, tak nezemře na covid, ale na následky úrazu, tak, jak to bylo před "pandemií".
Trochu mi to připomnělo jednu online poradnu, kde někdo popsal zdravotní problémy svého dítěte a dr. mu odpověděla, že pokud holčička nebyla očkovaná proti spalničkám, tak jsou to asi spalničky (nebo to byla jiná dětská nemoc), a pokud očkovaná byla, tak je to asi šestá nemoc.
0
3
vrksah 23.05.2021 17:39 Bydliště: Praha
321
102
556
Pafixa napsal(a):..no odsoudit je velmi lehké a laciné. Dcera se rozhodla pro očkování, protože jako učitelka chtěla dělat své povolání, které ji baví a obzvláště v této době musím uznat, že jak naprosto systém a vláda odepsali všechny...
..no nechat se naočkovat je snadné a pohodlné.
Nechci nikoho soudit, ale u lidí ve videu, je vidět, že nějak moc nad očkováním nepřemýšleli, velký bratr řekl, že je to nutné, tak to uděláme. Až po té začali přemýšlet.
Z mého okolí a z netu vidím, že jsou 2 hlavní skupiny lidí, kteří se nechali naočkovat:
1. Jen proto, aby měli klid a pohodlný život, to totiž nevyžaduje přemýšlení, a nemusí nic dělat, však ono to nějak dopadne.
2. Ze strachu.
Věří, že očkováním znovu získají bezpečnost a svobodu, které stejně nakonec obojí ztratí.
V jiné pozici jsou např. staří lidé v domovech důchodců a v ústavech a znám i případy doma, kdy tito lidé jsou doslova donuceni k očkování, někdy dost nevybíravě.
Jestli je magnet hoax nebo ne, to je pro mě vedlejší, ale že vaše dcera nic nepozorovala, ještě nic neznamená, jak je vidět i na videu. David Formánek, říká, že zná očkované lidi, kterým magnet drží na místě vpichu, a lidi kterým tam magnet nedrží. Proto i toto kontroverzní téma zařadil na jeho server a je si vědom toho, že může být použito k diskreditaci celé jeho práce.
Každý si zaslouží být za svou volbu respektován.
Kéž jsou šťastny všechny bytosti.
0
0
Pafixa 23.05.2021 20:20 Bydliště: Masada
2464
138
2268
vrksah napsal(a):...David Formánek, říká, že zná očkované lidi, kterým magnet drží na místě vpichu, a lidi kterým tam magnet nedrží. Proto i toto kontroverzní téma zařadil na jeho server a je si vědom toho, že může být použito...
Já si práce pana Formánka vážím. Ale neznamená to že musím všechna ta videa akceptovat. On je na jedné straně barikády a NWO jsou na druhé. Nicméně je možné se na to dívat i z dalšího úhlu - z úhlu transformace, kde duality stále ještě vedou boj, ale nad nimi již vzniká řád souladu a sjednocení. Z tohoto úhlu pohledu je jasné že bojující protiklady užívají v podstatě stejné prostředky, ať už v zájmu "dobra" či "zla". Jeví se mi to vše jako probíhající "změna paradigmatu". V podobném duchu se také o tom veřejně hovoří.
0
1
Samotný příspěvek lze zobrazit pomocí adresy: (Velmi spolehlivé a lze se pak spolehlivě dostat k příspěvku do příslušného tematického vlákna)
Otevřít příslušné tematické vlákno a narolovat na tento příspěvek lze pomocí adresy: (Ve výjimečných případech může fungovat s problémy)
Otevřít příslušné tematické vlákno na začátku lze pomocí adresy:
vrksah 23.05.2021 22:48 Bydliště: Praha
321
102
556
Pafixa napsal(a):Já si práce pana Formánka vážím. Ale neznamená to že musím všechna ta videa akceptovat. On je na jedné straně barikády a NWO jsou na druhé. Nicméně je možné se na to dívat i z dalšího úhlu - z úhlu transformace, kde...
To ani nejde akceptovat vše, neb nikdo není neomylný, všichni jsme chybujicí, taky nevím, co si o tom mám myslet. Ale jedno vím jistě, vakcíny jsou nástroj na depopulaci lidstva a kdo příjme dobrovolně vakcínu, tím upisuje jim svou duši (proto je souhlas je nutný).
Pohádky o peklu zná každý, tak teď prožíváme takovou zkoušku na vlastní kůži, a není to procházka růžovým sadem, ale takové zkoušky jsou.
Dej Pane, ať v této zkoušce obstojíme se ctí.
0
2
Theophil 24.05.2021 18:30 Bydliště: Valtice
101
28
206
vrksah napsal(a):..no nechat se naočkovat je snadné a pohodlné.
Každý si zaslouží být za svou volbu respektován.
Kéž jsou šťastny všechny bytosti.
Propaganda sdělovacích prostředků zmanipulovala značnou část populace ale dnes je internet snad v každé domácnosti proto nechápu proč si lidé nedohledají více informací. Je známo, že v jůesej je lékařská péče třetí nejčastější příčinou úmrtí a u nás to nebude o moc jiné http://www.tirf-labs.com/med%20error%20bmj.i2139.full.pdf
Proč tedy věřit Mudrům a že politici lžou je snad jasné úplně každému.
Doktorka Christiane Northrupová : takzvané anticovidové injekce nejsou vakcíny.
“Uvidíme mnoho lidí, kteří zemřou na masivní zánět, cytokinové bouře. A to by se mělo stát do šesti měsíců,”
Christiane Northrupová zakončila projev tím, že znovu zdůraznila, že “není cesty zpět” pro ty, kteří se nechali přesvědčit k tomu, aby si experimentální injekce nechali aplikovat. Je to proto, že se jejich DNA nenávratně změnila.
0
2
Pafixa 24.05.2021 19:14 Bydliště: Masada
2464
138
2268
Theophil napsal(a):..... Je to proto, že se jejich DNA nenávratně změnila.
Toto by mělo být neprůstřelně vědecky doloženo, a dost možná i bude později a oficiálně, jelikož právní aspekty zasahují do oblasti správy majetku bytosti, jež je geneticky modifikovanou a jest tedy majetkem vlastníka licence či patentu. Zní to poněkud kostrbatě, ale potvrzení o očkování Pfizerem tedy jest de fakto potvrzením o genetické modifikaci DNA pacienta a tedy cosi jako "Upozornění, jsem geneticky upravenou bytostí a majetkem vlastníků licence a patentu této modifikace."
Jelikož takováto bytost jest majetkem majoritního akcionáře - Gates Foundation - musí s ní být nakládáno podle amerických zákonů. Dost možná má bytost statut "rozeného-geneticky upraveného občana USA" a měla by nárok na cestovní pas této země a automatické občanství.
Potud pak lze odvodit, že máme geneticky modifikováno už přes 2 miliony občanů, tedy souhrně: premiér, prezident, příslušníci záchraného systému, policisté, zdravotníci v první linii, někteří učitelé, spousta důchodců, lidé s chronickými onemocněními, ....tedy tady by výčet mohl pokračovat. Rozhodně pak i celá armáda - dostali to rozkazem, státní aparát, no a nedočkavci, kteří předběhly v procesu - tedy celebrity jako například Šéf Polreich.
Tito geneticky modifikovaní jsou tedy "američany" a to je uznáno i mezinárodně Ruskou federací, neboť jsme jako republika společně s USA na seznamu nepřátel. Aby ten proces doběhl, tak by ti s vakcínou Pfizer měli požádat na USA ambasádě o uznání občanství a vystavení pasu. Neboť i konfederační otroci v USA po zrušení otroctví stali se automaticky občany USA.
Zní to komicky, ale pokud se někde tvrdí A, tak by se k tomu mělo tvrdit i adekvátní B. Jinak je to jen tvrzení proti tvrzení a boj dvou světů, toho globalistického a toho nezávislého.
Nečekám, že někdo bude vědět jak to tedy je a bude nějak reagovat, jen vyslovuji logicky odvozenou hypotézu k tomu původnímu tvrzení.
"Black lives matter" - "GenoAmerican lives matter too!"
0
1
Pafixa 24.05.2021 20:38 Bydliště: Masada
2464
138
2268
Pafixa napsal(a):Toto by mělo být neprůstřelně vědecky doloženo, a dost možná i bude později a oficiálně, jelikož právní aspekty zasahují do oblasti správy majetku bytosti, jež je geneticky modifikovanou a jest tedy majetkem vlastníka...
No ono to opravdu není zjevně legrace a možné je i nemožné.
0
1
vrksah 25.05.2021 12:51 Bydliště: Praha
321
102
556
Další vlna koronaviru dostane buď do nemocnic nebo do rakve 60-70% očkovaných
Pro mne žádný bodanec – a zde je 35 důvodů proč.
By Gary G. Kohls, MD
Světový výzkum z 8. května 2021
"Je ohlašováno méně než 1% nepříznivých následků očkování. Veškerá propaganda CDC kampaně spočívá na jejich tvrzení že postranní účinky jsou nesmírně vzácné, ale to tvrdí vysloveně pro vakcinační CDC financované farmaceutickým průmyslem. Jen v roce 2016 obdržel VAERS (americký system nahlašování nepříznivých účinků vakcín) 59 117 hlášení. Mezi nimi bylo přidružených 432 úmrtí, 1 091 trvalých zneschopnění, 4 132 hospitalizací a 10274 návštěv na pohotovosti. A co když tato čísla prezentují méně než 1% všech událostí, jak toto hlášení říká? Vynásobte si to stovkou.”
William Christenson
Roční rozpočet FDA (americká agentura pro kontrolu potravin a drog - léků) zahrnuje 45% příspěvků od farmaceutického průmyslu. WHO je zhruba z poloviny financována soukromými penězi včetně darů od farmaceutického průmyslu a jeho nadací. No a CDC je ve skutečnosti vakcinační organizací. Vlastní na ně 56 patentů a nakupuje a přeprodává za $4.6 miliard vakcín ročně skrz program "Očkování pro děti", což představuje přes 40% jejich rozpočtu. HSS ("Americké zdravotní a lidské služby") je partnerem s výrobci vakcín na vývoji, schvalování, doporučování a certifikaci nových produktů a poté sdílí profit z prodeje vakcín. Jejich zaměstnanci mohou osobně pobírat až 150 000 dolarů ročně z patentů na produkty, na kterých pracovali. Například klíčoví zaměstnanci HSS pobírají peníze za každý prodej sporné HPV vakcíny Gardasil od firmy Merck, která agentuře přináší desítky milionů ročně na poplatcích za patenty.
Robert F. Kennedy, Jr.
Výroky na odkazovaných webovkách CDC, WHO a FDA jsou podloženy fakty, které obstojí před soudy. Informovaný souhlas vyžaduje celou škálu informací.
Věděli jste toto:
1. FDA necertifikovala Moderna a Pfizer mRNA léčiva jimž přezdívají “vakcíny”. Pouze je povolila. Fauci potvrzuje: “US FDA ve svém kryptickém výroku poskytla tkzv. povolení pro nouzové použití, doslovně “Povolení pro nouzové použití necertifikovaného produktu” pro aktivní imunizaci.
19 doktorů varovalo svět před nebezpečím. Od používání Astra-Zeneca bylo upuštěno ve 24 zemích.
Johnson & Johnson - Viral Vector (1) ”injekce”, které bylo dáno nouzové povolení 27. února 2021, byly zastaveny v několika státech díky tvoření krevních sraženin. CDC to sice potvrdilo, ale distribuce byla po deseti dnech obnovena. CDC také potvrzuje, že bodance Pfizer a Moderna jsou nejsmrtelnějšími ze všech vakcín. Je to vidět i na sloupkovém grafu. 5 předních doktorů se vyjadřuje, že Covidový bodanec je biologickou zbraní.
2. Klinické testy budou ukončeny v roce 2023 a přesto dvanáct vakcínových firem stupňuje svou tržní kampaň a vy jste pokusná morčata.
3. FDA a CDC neodhalilo veřejnosti přes 20 vedlejších účinků, včetně smrti, spojených s Covid 19 injekcemi, které byly diskutovány na schůzi v říjnu 2020. US NVIC "Národní centrum pro vakcinaci" nahlášilo 3 544 úmrtí po Covidových injekcích ke 20. dubnu 2021 a z toho třetina úmrtí následovala do 48 hodin po injekci.
Pro ujasnění, v tomto článku a vzhledem k tomu, že virus nebyl ještě izolován, je Covid 19 díky příznakům nemocných považován za druh chřipky. No a lidé na chřipky a nachlazení umírají a jejich plíce mohou být poškozeny hůře, než u pacientů s Covidem. Někdo může argumentovat, že SARS-CoV-2 byl úmyslně vyvinut v laboratoři. To je o ničem. Otázkou číslo jedna je, zda je experimentální očkování odůvodnitelné u onemocnění, které má 99.9% přežití. Jsem pro vyzkoušené, skutečné a testované (bezpečné) vakcíny, ne pro pokusná, genetická léčiva, za kterými stojí katastrofické zvířecí studie, poprvé v historii použitá na lidech.
4. Podle znalců jakým je i molekulární bioložka a imunoložka, profesorka Dolores Cahill, do vás mRNA bodanec doručí umělou, anorganickou molekulu (zdravotnický prostředek), která programuje vaše buňky aby vytvářely patogeny ve formě spike proteinu, se kterým se váš imunní systém bude neustále potýkat po zbytek vašeho života. Potvrzeno Faucim a znovu potvrzeno Dr. Lee Merrittem. Jiní to nazývají informačním léčením, které hackne program života, např. dle vrchního vědce firmy Moderna (ModeRNA). Ve skutečnosti se stanete geneticky modifikovaným organismem. Dr. Sherri Tenpenny zmapovala 8 mechanismů, kterými může Covidový bodanec způsobit smrt.
5. Dr. Steve Hotze rozvádí, že bodanec mRNA vás neochrání před nákazou Covid 19 nebo před jeho šířením. Fauci to potvrzuje. Graf CDC tuto realitu tlustě podtrhnul a dokazuje, že tyto injekce jsou neúčinné a že očkovací pasy jsou naprosto k ničemu.
K 20.4.2021 bylo 87 milionů Američanů podrobeno těmto injekcím a 7 157 se jich po tomto očkování nakazilo Covid 19 s 88 úmrtími. Podle tohoto NCGI článku, může nedokonalá vakcína navíc navýšit nakažlivost vysoce virulentního patogenu. Studie na myších shledala, že spike protein z očkovaných může způsobit poškození plic.
A věděli jste take že:
6. CDC nafoukla smrtnost Covidu 19, který dodnes nebyl izolován, svými instrukcemi lékařům ve svém nařízení z 24.3.2020, připsat jako příčinu smrti Covid 19 všem zemřelým, bez ohledu na to, zda jejich test vyšel pozitivní, nebo ne, či zda měli, či neměli další vážná onemocnění a kondice, aby vyvolali strach. A doktoři veřejně uvedli, že byli tlačeni označovat Covid 19 na úmrtních listech. Zde je jejich seznam.
Dr. Dan Erickson, Dr. Scott Jensen, Infectious Disease Director Kris Ehresmann
(Poz.překladatele: Seznam je velice nevyčerpávající)
Podle IPAC toto vybočení ze strany CDC odporuje federálním směrnicím. Každá federální agentura je povinná podstoupit formální návrh změny federálnímu registru dříve, než uskuteční své navrhované změny. Poté následuje 60 dní veřejných připomínek a prověrka kolegů (peer review). Faktem je, že zatímco 60 000 američanů pravidelně týdně umíralo jak před, tak při covidovém strašáku, úmrtí na chřipku a jiné neduhy padaly volným pádem.
7. CDC později přiznalo, že za 94% úmrtí stály jiné neduhy. To znamená, že z 527 000 úmrtí přičtených druhu chřipky maskované termínem SARS-CoV-2 bylo pouhých 6% skutečně přímo způsobeno Covidem 19, jinými slovy 31 620 úmrtí. To vyjadřuje skutečnou smrtnost 0,12% z 27 milionů případů.
8. Poměr přežití pro Covid 19 je tímto zhruba 99,9%. Pokud se pak použije počet obyvatel států, je smrtnost ještě menší, v rozsahu 36-247 úmrtí na 100 000. K 19. březnu 2021 i s upravenými čísly a chybnými testy došla CDC k následujícím poměrům přežití.
9. CDC hodila zápal plic, chřipku a Covid 19 do jednoho pytle nové epidemie, kterou nazvalo PIC, aby nafoukla úmrtí Covid 19. CDC statistika pro týden 3. července 2020 potvrzuje, že zápal plic, chřipka a Covid 19 jsou kombinovány za účelem nafouknutí procenta smrtnosti. Zpráva z 5.2.2021 uvádí totéž. Toto mlžení je umocněno na stránce výsledků hledání, kde je uvedeno pouze P&I (?), ale po kliknutí odkazů se zobrazí PIC (?) grafy. Úmrtí na chřipku klesly z 61 000 roku 2018 na 22 000 roku 2020, zatímco pochybená praxe ve zdravotnictví je třetí v pořadí příčin úmrtí v USA.
10. Nemocnice jsou v průměru placeny $13 000 za každý příjem pacienta s Covid 19 a $39 000 za každého pacienta umístěného na ventilátor. Více důkazů (odkaz), že doktoři a sestry mají příkazy umístit na ventilátor i pacienty, kteří testovali negativně, a de facto je zabíjejí.
Jste si vědomi, že:
11. PCR test nezjišťuje částice SARS-CoV-2, ale částice ze všech možných virů které jste mohli chytit v minulosti a že německý právník podal žaloby proti lidskosti ohledně tohoto podvodu? I Fauci připouští že PCR testy jsou nefunkční a WHO jeho náhled podporuje.
"Důležité výroky předních vědců, učenců a autorů na dopad vakcinace."
V tomto dokumentu CDC sdělují jejich směrnice pro testování, že falešné negativy i pozitivy jsou možné – strana 39. PCR test není schopen vyloučit choroby způsobené jinými bakteriálními, nebo virovými patogeny – strana 40. Nejdůležitější ale je, strana 42, že SARS-CoV-2 nebyl v první řadě nikdy izolován. “Vzhledem k tomu, že CDC nemělo k dispozici kvantitativní vzorky izolovaných virů SARS-CoV-2 v době, kdy probíhal vývoj testu a kdy probíhala tato studie, byly vzorky určené k zjištění 2019-nCoV RNA testované proti uměle charakterizovaným zásobám kompletního řetězce RNA vytvořeného ve zkumavce.”
Ani CDC ani Stanford a Cornel laboratoře nejsou schopny poskytnout vzorky SARS-CoV-2 a v rozhovoru CNN se Fauci vyjádřil, že se nenechal testovat, protože nemá smysl testovat lidi bez příznaků. Opakuje, že lidé bez příznaků nestojí za šířením pandemie a v tom za ním stojí i WHO.
12. Antony Fauci je spolu s dalšími předmětem hromadných obžalob a zde je částečný seznam:
• Obžaloba proti CDC pro ilegální zadržování informací vzhledem k regulacím FOIA (akt svobody informací)
• Obžaloba WHO podaná německým právníkem Dr. Renerem Fuellmichem, ohledně zločinů proti lidskosti.
• Obžaloba z vykonstruovaných testů Covid 19 proti řediteli nemocnice podaná sestrami.
• Kalifornští učitelé soudí (?) za to, že byli tlačeni k podstoupení pokusné vakcinace.
• Tisková zpráva že vláda Norska je souzena za zločiny proti liskosti.
• Vláda Velké Británie je souzena za zločiny protiu lidskosti.
• Izraelská vláda je souzena ze zločiny proti lidskosti.
• Vláda Britské Columbie je souzena ze zločiny proti lidskosti kanadskou společností pro pokrok vědy ve veřejné politice.
• Kanadská vláda čelí soudnímu procesu vedeného nejzdatnějším ústavním právníkem, Rocco Galatim, který chce vidět Billa Gatese za mřížemi.
• Florida soudí federální vládu a doktoři ze CDC přiznali vinu za podvody s biotesty.
• Právnička na lidská práva Leigh Dundas jde po Kalifornii za to, že se pokouší očkovat děti bez svolení rodičů. Stejně tak donutila Orangeský kraj opustit nápad s očkovacími pasy.
• Britská právnická firma bojuje proti politice “žádný bodanec – žádné peníze – žádné zaměstnání.
• Kandští policisté pohnali k soudu provinční vládu Ontaria.
• Nový Zealand čelí legálnímu boji o přípustnost očkovacích injekcí.
A to se to teprve rozjíždí. Když už Izraelci přivedli svou vládu před Mezinárodní kriminální soud pro zločiny proti lidskosti a tvrdí, že byli donuceni podstoupit nedostatečně testované, pokusné, covidové injekce od firmy Pfizer v rozporu s Norimberským kódem, pak občané kteréhokoliv státu (na mysl přichází Západní Virginie, kde jsou mladí lidé upláceni $100 aby přijali bodanec) mají stejné právo a závazek.
13. Léky a preventivní drogy pro coronaviry, jako je hydroxychloroquin - HCQ, byly vedeny na jejich stránkách jako certifikované WHO, CDC a NIH (USA - Národní ústav zdraví). Náhle však byly roku 2020 zakázány. Proč? Protože podle pravidel FDA mohou být povoleny řádně neotestované vakcíny pod klauzou “Nouzového schválení” jenom pokud neexistují jiné léky a možnosti. Roku 2020 poskytovala kanadská firma Apotex HCQ zadarmo. I poté, kdy Americký časopis medicíny schválil použití HCQ pro domácí léčbu, není v USA po hydroxychloroquinu ani stopa. Nyní doktoři škemrají, aby byl jako bezpečný prostředek používán ivermectin. Hovoří o tom jak indičtí tak i britští doktoři. Kostarika používá HCQ ve velkém měřítku zatímco Novartis ho poskytuje zdarma Mexiku. V Indii doktoři předepisují sady Ziverdo (kombinace acetátu zinečnatého, antibiotika doxycilinu a ivermectinu).
14. “Doktoři první linie” (Front Line Doctors), kteří se snaží vysvětlit prospěšnost ověřených léků jsou umlčováni a jsou zbavováni lékařských licencí. Stručný souhrn Dr. Simone Gold, která je také doktorka a zakladatelka Front Line Doctors definitivně stojí za shlédnutí. Oddělil se i “Britský zdravotnický časopis” (British Medical Journal) a odhaluje korupci a potlačování vědy. “Světová alliance doktorů” (World Doctors Alliance) se také připojila k odporu. V Austrálii bojuje “Covidová zdravotnická síť” (Covid Medical Network) representující vážené zdravotní profesionály.
15. Fauci a CDC měnili názor na roušky, kontaminované povrchy, bezpříznakové šíření a testování tam a zpět a teprve nedávno přiznali, že ke stádní imunitě dochází když ti, kteří si nemoc prodělali (99,9%), rozšíří protilátky do svého okolí. Přesto však prosazují společenské odstupy, akorát že teď ne 2 metry ale 1 metr s výsledkem lokdownů na této mapě.
Mluvě o stádní imunitě, WHO změnila svou originální definici ze 7. června 2020 “Stádní imunita je nepřímá ochrana proti infekční nemoci k níž dochází, když je populace imunní buďto díky očkování, nebo díky předešlé infekci.” na “Stádní imunita, známá též jako imunita populace je concept použitý pro vakcinaci, při kterém může být populace chráněna před danným virem, pokud je dosaženo jisté míry proočkovanosti. Stádní imunita je docílena ochranou lidí proti viru, nikoliv jejich vystavením viru.” 13. listopadu 2020. Nicméně, WHO opět otočila svou pozici v prosinci 2020 tímto absurdním výrokem: “Vakcíny cvičí náš imunní system aby tvořil bílkoviny (proteiny), které bojují s onemocněním, známé jako ochranné částice, stejně jako bychom byli vystaveni chorobě, ale významně-vakcíny fungují aniž nám způsobily nemoc. Očkovaní lidé jsou chráněni před danným onemocněním a před rozšiřováním patogenu, čímž přerušují řetězec přenosu.”
A oni stále postrkují branku. Testy Pfizeru varovaly (očkované) muže aby se vyhýbali těhotným ženám. Avšak, CDC nyní nutí těhotné ženy, aby přijaly experimentální biologickou látku bez dalších pochybností. Stejné CDC si hrálo na hňupy ohledně vysokého počtu 37 – 40 Ct cyklů PCR testů používaných pro Covid, které dávaly 85-90% falešných pozitiv. Ale nyní jsou připraveni přijímat jen do 28 Ct cyklů pro testování očkovaných.
16. Následky a úmrtí mRNA bodanci stoupají. VAERS oznamuje ke 23. dubnu 2021 na 12 619 závažných následků. V první čtvrtině 2021 stoupla v USA úmrtnost po injekcích o 6 000% oproti stejnému období minulého roku. “Obrazně se ten bodanec jeví spíše jako direkt v boxu”, říká právník Rocco Galati. A to jen než se podíváme na studii Harvardu, jež poukazuje, že k nahlášení dochází jen u 1% úmrtí spojených s vakcinací.
17. CDC svého času doporučovalo domácí používání DDT a používalo stejné zastrašovací metody jako dnes, aby prodalo vakcíny proti H1N1 (prasečí chřipce)
18. Dokumentace dokazuje, že media byla klíčovým hráčem ve vytvoření vlny strachu, která vedla až k propagaci vakcín, že CDC papír “Očkuj se s důvěrou” existuje spolu se svým britským equivalentem, a že ukončení lockdownů pod podmínkou proočkovanosti je bouda na lidi, aby přijali bodanec.
19. Politikové byli přistižení před kamerami jak diskutují tyjátr s nošením roušek a NBCI i NIH publikovaly papír o naprosté neúčinnosti roušek. Dokonce i CDC varuje před nebezpečím, spojeným s nošením roušek a respirátorů v podobě (MIES) “Syndrom vyčerpání vyvolaného rouškami”.
20. CDC vlastní patent na coronavirus přenesený na člověka a také patent pro systém a metodu testování proti Covid 19 přihlášený roku 2015, potvrzený zde, a Covid 19 testovací soupravy byly rozesílané do celého světa již v roce 2018.
21. Covidová injekce byla vyvinuta během pár hodin.
22. Výrobci vakcín nemohou být souzeni za způsobené škody.
23. Bill Gates, který investoval $10 miliard do vakcín se vytahuje, jak píchá do dětí geneticky upravené organizmy.
24. Bill Gates je známý propagátor očkovacích pasů. No a náhodou si někdo v Miláně, Itálii, zaregistroval roku 2016 různé domény pro “očkovací pas” (vaccinepassport) a jsou lidé, kteří z různých, zdravotních důvodů nemohou být očkováni. Očkovací pas by diskriminoval proti těmto lidem v jejich běžném životě v rozporu s “Akt zneschopněných Američanů” (The Americans with Disabilities Act of 1990 [42 U.S.C. Section 12101]).
25. Bill Gates byl přistižen při propagování vakcín za účelem snížení lidské populace o 10-15%. Ozývají se hlasy pro jeho zatčení a souzení před Mezinárodním kriminálním soudem.
No nakonec, věděli jste že:
26. Obměny Covidových injekcí mají být prodávány už bez bezpečnostních zkoušek a Fauci to potvrdil stejně jako to, že protilátky SARS-CoV-2 se nacházejí ve slinách, což znamená, že nošení roušek a respirátorů omezuje dosažení stádní imunity?
27. CDC, které si tvoří reputaci výroky jako je tento:
“Středisko pro kontrolu a prevenci je agenturou, které Američané důvěřují se svými životy. Jakožto světový vůdce ve veřejném zdraví je CDC přední agenturou v propagaci národního zdraví, prevence a připravenosti. Ať již chráníme americký lid před zdravotními hrozbami, nebo zkoumáme nové choroby, či mobilizujeme veřejné zdravotní programy s našimi domácími i zahraničními partnery, spoléháme se na významný podíl našich zaměstnanců na zdraví a blahobytu lidí jak u nás, tak po celém světě,” nakupuje a přeprodává očkovací injekce s marží za zhruba $4,6 miliardy ročně a podle Roberta F. Kennedyho Jr. vlastní přes 20 vakcínových patentů a je na seznamu Dun & Bradstreet, zatímco Fauci vlastní osobně 1 000 patentů.
28. Formuláře souhlasu (s očkováním) v nemocnicích maskují vakcíny jako “biogenics” a makléři s krví platí až $1 000 za vzorky krve lidí, kteří prodělali Covid19. (poznámka překladatele: biogenics=látky vyprodukované biologickým procesem, či látky nezbytné k udržení života, ale také jedovaté metabolické sloučeniny)
29. Nucené očkování osob stojí proti Norimberskému kódu a informovaný souhlas převyšuje pravomoc veřejné politiky. Federální zákon zakazuje zaměstnavatelům a dalším používat vakcíny pod EUA (nouzové použití) jako podmínku zaměstnání. Nevadský právník je připraven k boji. Každý stát má svá vlastní, jedinečná ustanovení pro odmítnutí vakcíny na základě zdravotních, náboženských a filosofických důvodů.
30. Donald Trump se opěvuje tím, že prosadil “Nadsvětelnou rychlost” (Warp Speed) uvedení vakcín a žádá své podpůrce, aby se nechali žahnout, zatímco Biden se holedbá, že nakoupil 100 milionů dávek. Stejné hovno-jiný smrad.
31. WHO znovu a znovu odrazovalo od nošení roušek zdravými lidmi, o dětech ani nemluvě.
32. Bylo provedeno několik “simulací” pandemie.
• Květen 2018 Clade X na John Hopkins universitě.
• Září 2019. Panel sledování světové připravenosti (Global Preparedness Monitoring Board) pod WHO zahrnul (v jiné, předpokládané simulaci) jako jeden z indikátorů postupu vypuštění dvou smrtelných patogenů k září 2020.
• Roku 2018 vydal “Ústav pro modelování chorob” (Institute for Disease Modeling) Billa Gatese video, jež modelovalo pandemii s počátkem ve Wuhanu v Číně.
• V říjnu 2019 sponzoroval Bill Gates video “Světové pandemické cvičení událost 201” (Global Pandemic Exercise Event 201). Fauci samozřejmě sedí na židli vedoucího rady ústavu Billa a Melindy Gatesových, který přispěl přes $3.5 milionu na Fauciho NIH.
33. Pfizer, Moderna a Johnson&Johnson žihadla byla vyvinuta z plodových, lidských buněčných linií pěstovaných v laboratořích a původně pořízených z potracených plodů před desítkami let. Zastánci očkování to obhajují tím, že nejde o originální buňky ale o potomky, či duplikáty těch původních. Zdravotnická terminologie se různí v závislosti na čísle plodu a orgánu.
Máte právo odmítnout jakoukoli vakcínu, která byla vyvinuta, nebo obsahuje lidské, plodové, buněčné linie na základě vašeho náboženského, nebo filosofického přesvědčení.
34. Lockdowny neměly žádný vliv na smrtnost. Je zde další zpráva a zde můžeme vidět, jak se Covidu nedaří prolomit jižní hranici Michiganu.
35. V březnu 2020 diskutovala britská vláda taktiky, které by použila, aby zajistila povolnost občanů se ztrátou jejich občanských práv a svobod a tyto zahrnovaly:
• Použití sdělovacích prostředků pro zvyšování strachu obyvatel.
• Použití médií pro zvýšení pocitu zodpovědnosti ke druhým.
• Použití a propagace společenského tlaku pro docílení požadovaného chování.
• Použití společenského nesouhlasu s těmi, kdo se nepodrobují.
Zde je document a žena najatá NHS, aby si pohrála s čísly statistik. Aby nezůstal pozadu, Trudeau (kanadský předseda vlády) se vytahuje, jak moc platí sdělovacím prostředkům, aby prodávaly jeho propagandu, která předem ohlašovala v dubnu 2021 čtvrtou vlnu, zatímco německý ministr vnitra dělal nátlak na epidemiology, aby vytvářeli strach, který by zdůvodňoval lockdowny.
*********
Takže tvůj zaměstnavatel tě zažene do kouta: “Dej se naočkovat, nebo mazej.” Co uděláš?
Tohle bych udělal já:
• Požadoval bych jeho “žihadlo, nebo mazej” návrh písemně.
• Vysvětlil bych, že bez ohledu na to, zda jde o vládu, nebo korporaci, jakákoliv entita která činí z experimentální vakcinace podmínku zaměstnání, nebo byznysu, se zůčastňuje praktikování nucené vakcinace, což porušuje Norimberský kód, specielně experimentální vakcinace, které jsou ještě v procesu klinických studií, jež mají probíhat do roku 2023.
• Vytasil bych na něj kartu s mými otázkami a předal mu ji s požadavkem o písemné odpovědi.
• Zaměstnavatele bych upozornil na právníky podávající žaloby na zločiny proti lidskosti a že se sám o všem poradím s právníkem.
To není legální rada, ale to, co bych udělal já. Najděte si právníka ve svém státě.
Dr. Kohls je doktor medicíny v důchodu v Duluth, Minnesota, USA. Deset let před svým odchodem do penze praktikoval to, co může být popsáno jako holistická (bezdrogová) a preventivní, mentální medicína. Poté psal týdenní sloupek pro Duluth Reader, alternativní týdeník. Jeho články se obvykle zabývají nebezpečími amerického imperialismu, corporatismu, militarismu, rasismu a hrozbu stran farmaceutického kartelu, psychiatrických drog, nadměrného očkování dětí a dalších akcí, které ohrožují americkou demokracii, lidskou vzájemnost, zdraví a životnost a budoucnost planety. Mnoho jeho článků je archivováno na Duluthreader.com, Globalresearch.ca a Transcend.org.
Píďalka napsal(a):33. Pfizer, Moderna a Johnson&Johnson žihadla byla vyvinuta z plodových, lidských buněčných linií pěstovaných v laboratořích a původně pořízených z potracených plodů před desítkami let. Zastánci očkování to obhajují...
Z rozhovoru s Lankou:
Lidské fetální sérum pro výrobu vakcín?
Michael Delias: Četl jsem, že ve vakcínách mají být obsažena séra z potracených lidských zárodků.
Stefan Lanka: Skutečnost je taková, že se dřív pro infekční pokusy získávala tkáň a séra (krev bez pevných složek) z lidských fetů. A dokážu si představit, že solventní a zcela zblblá klientela si přeje tkáně a séra tohoto druhu do svých vakcín a i jiných medicínských produktů – a podle motta „you get what you pay for“ je také dostává.
... proč používají ve vakcínách lidský plod pokud je dražší ?
To smrdí sírou
Nová Pfizer studie: Čtyři pětiny všech očkovaných dětí ve věku od 12 let si stěžovalo na vedlejší účinky.
Minulou středu publikovala Pfizer/BioNTech studii zabývající se bezpečností a použitím jejich vakcíny. Odkazuje na současný stav očkovacích studií v souvislosti s nouzovým povolením. U zhruba 78.9% očkovaných dětí se vyvinuly nějaké postranní účinky.
Publikováno 26. května 2021 v 11.19 ráno.
19. května 2021 vydal farmaceutický gigant třiceti sedmi stránkový "faktuální bulletin" svého produktu o bezpečnosti a použití znovu vydán Report24. Vztahuje se k současnému stavu očkovacích studií v souvislosti s nouzovým povolením EUA (Emergency Use Athorization.
Zdravotní orgán USA, CDC potvrdil že děti a dorostenci prodělají Covid 19 velice lehce, pokud vůbec s nějakými příznaky. Zároveň děti od 12ti let výše nemohou učinit rozhodnutí o injekci samy. Přesto je na ně ale zacíleno. Studie ukázala, že až 80% dětí postihnou nežádoucí, vedlejší účinky, které mohou vést k závažnému traumatu.
Nový, "faktuální bulletin" uvádí, že BioNTech/Pfizer vakcína byla testována na 1 097 dětech a mladistvých od 12ti do 15ti let věku. Minimálně 866 z 1 097 dětí zažilo nepříjemné vedlejší účinky. U 466 dětí byly veldlejší účinky popsány jako “lehké”, u 393 jako “umírněné” a u 7 jako “závažné”.
Studie byla uspořádána jako dvojitě slepá, takže ani účastníci, ani (očkující) výzkumníci nevěděli, kdo dostává skutečnou vakcínu a kdo placebo. K 1127 dětem, které obdržely první dávku vakcíny a 1097 dětem, které obdržely druhou dávku vakcíny obdrželo 1127 + 1078 dětí injekci slaného, fyziologického roztoku jako placebo. Rozdíl byl pozoruhodný. Více než 5x víc dětí očkovaných skutečnou vakcínou si stěžovalo na vedlejší účinky během prvních sedmi dnů.
Detailně rozepsáno:
Počty dětí s problémy po prvním očkování:
horečka přes 38° 114
únava 677
bolest hlavy 623
třesavka 311
zvracení 31
průjem 90
bolest svalů 272
bolest kloubů 109
Počty dětí s problémy po druhém očkování:
horečka přes 38° 215
únava 726
bolest hlavy 708
třesavka 455
zvracení 29
průjem 65
bolest svalů 355
bolest kloubů 173
Potenciálně smrtelný zánět slepého střeva je jedním ze závažných vedlejších účinků, které byly pozorovány častěji u očkovaných, než u placebo skupiny. Pfizer/BioNTech udává u očkovaných poměr krátkodobých, postranních účinků mezi 0,4% a 0,8% . Ty mohou dlouhodobě narůstat.
Současně žije v USA 82 milionů lidí ve věku od nuly do devatenácti let. Pokud by všechny tyto děti a dospívající měli být naočkovaní, dá se očekávat, že mezi 330 000 a 660 000 z nich by bylo postiženo velmi závažnými, postranními účinky. Nicméně, systémové sdělovací prostředky a zdravotní autority přesvědčují jak děti, tak i jejich rodiče, že je neodbytně potřeba děti očkovat experimentální mRNA vakcínou.
Alespoň 18 nezletilých 13 – 19 a velmi mladých lidí ve státě Connecticut vykázalo příznaky srdečních problémů po obdržení vakcíny Covid 19, sdělil v pondělí výkonný zdravotní komisař Dr. Deirdre Gifford. Dále sdělil, že až na jednoho mladého člověka byly všichni propuštěni z nemocniční péče. Čtyři z nich byli hospitalizováni v Yale New Haven Health (Centre) a tři v Connecticut Children’s hospital. ….
2
4
vrksah 30.05.2021 11:38 Bydliště: Praha
321
102
556
Kult Kovidiánů a jeho následky
2. března 2021 se guvernér amerického státu Texas Greg Abbott rozhodl skončit se všemi ochrannými opatřeními proti Covidu-19, včetně karantény a nošení roušek a přikázal otevření všeho podnikání na sto procent. Jeho rozhodnutí bylo považováno za „extrémně nebezpečné“ a podle presidenta Joe Bidena ukazovalo na neandertálský způsob myšlení. Všichni očekávali dokonalou katastrofu, varovali před rizikem a hrozili se následků. A zatím se nestalo vůbec nic z toho, co bylo předpovídáno a najisto očekáváno. Oproti mnoha jiným americkám státům Texas prosperuje a množství nemocných a umírajících se nijak nezvyšuje. Jednoduše řečeno, tato změna neměla žádný vliv na výskyt korony. Z přiloženého grafu můžete vidět, že v porovnání s pěti dalšími státy byl na tom Texas naprosto stejně.
2. března 2021 se guvernér amerického státu Texas Greg Abbott rozhodl skončit se všemi ochrannými opatřeními proti Covidu-19, včetně karantény a nošení roušek a přikázal otevření všeho podnikání na sto procent. Jeho rozhodnutí bylo považováno za „extrémně nebezpečné“ a podle presidenta Joe Bidena ukazovalo na neandertálský způsob myšlení. Všichni očekávali dokonalou katastrofu, varovali před rizikem a hrozili se následků. A zatím se nestalo vůbec nic z toho, co bylo předpovídáno a najisto očekáváno. Oproti mnoha jiným americkám státům Texas prosperuje a množství nemocných a umírajících se nijak nezvyšuje. Jednoduše řečeno, tato změna neměla žádný vliv na výskyt korony. Z přiloženého grafu můžete vidět, že v porovnání s pěti dalšími státy byl na tom Texas naprosto stejně.
Více zde http://www.nwoo.org/2021/05/30/kult-kovidianu-a-jeho-nasledky/
0
6
Theophil 05.06.2021 14:09 Bydliště: Valtice
101
28
206
Imunitní systém a jeho podpora
V covidové hysterii se taktně zamlčuje nezbytnost funkčního imunitního systému, který nás spolehlivě před covidem (a jinými breberkami) ochrání. Probiotika, vitamíny, beta-glukany úprava stravování apod. je pro farma mafii podstatně méně ziskové než miliardy vakcín a testů všeho druhu . Myslím, že právě imunitní systém by zasloužil samostatné vlákno, jelikož je extra důležitý a přivádí nás k otázce „být či nebýt“.
Co je imunitní systém lze snadno nalézt na netu nař. zde : https://www.wikiskripta.eu/w/Imunitn%C3%AD_syst%C3%A9m
Jak moc důležitá je provázanost výživy, psychiky a imunity vysvětluje Dr. Bukovský v delším videu. https://www.youtube.com/watch?v=Wpo3F4VEXGg
Vitamín D snižuje infekčnost a úmrtnost
Obecně funguje vitamin D tak, že aktivuje vrozený a tlumí adaptivní imunitní systém s antivirovými, antibakteriálními a protizánětlivými účinky. Nedostatek je spojován se zvýšeným rizikem nebo závažností virové infekce, včetně HIV a covid-19. Dosavadní důkazy naznačují možnost, že pandemie COVID-19 se z velké části udržuje prostřednictvím infekce osob s nízkými hladinami vitaminu D v krvi a že úmrtí se vyskytují převážně u těchto osob. Některá doporučení hovoří o bezpečných hladinách až do 250 nmol/l. Hladiny vitaminu D pak lze kategorizovat jako:
těžký deficit (vysoké riziko osteomalacie) < 12,5 nmol/l
deficit < 25 nmol/l
insuficience < 50 nmol/l
dostatečná hladina < 75 nmol/l
optimální hladina 75–125 nmol/l
Je až alarmující zjištění, že dietní příjem vitaminu D nedosahuje doporučených dietních hodnot u více než 95 % české populace .
Ve výživě je skoro všechno naopak https://blog.aktualne.cz/blogy/margit-slimakova.php?itemid=28786
Složení a kvalita stravy má prý zásadnější vliv na naše zdraví než stres, kouření a alkohol dohromady.
Tedy žádné průmyslově zpracované hmoty (p-otraviny) ale naučit se vařit jako číňané z čerstvé zeleniny orestované na woku, maso nakrájené na nudličky (půlku pekingského palácového nebo kaloně) a zdravý oběd je za pár minut hotov. Díval jsem se na nabídku woků na našem trhu a snad všechny jsou potažené teflonem což je polytetrafluoretylen a těm se velkým obloukem vyhněte. https://www.ararauna.cz/2012/04/pet-nejvetsich-hrozeb-pro-vaseho-ochoceneho-papouska/
Fluor jak známo je extra toxický, chcete li zůstat mladí, krásní a zdraví tak ani v zubní pastě ne !!!
Místo amerických krváků raději české komedie třeba „Teorie tygra“. Chápu, že je složité vysvětlovat melancholikovi jak je svět báječné místo pro život ale i on by se měl co nejvíce smát. Mám na telefonu část tohohle klipu ve formátu MP3 jako vyzvánění a vyloudí mi to úsměv kdykoli někdo zavolá. https://www.youtube.com/watch?v=3cV1_XCTMQ4 Většina lidí si své psychické bloky neuvědomuje, považují je za přirozenou součást své osobnosti a nebo je jako velmi nepříjemné trauma potlačili. Proto je vhodné využít pomoci zkušeného terapeuta který ony bloky rozpozná a odstraní. Jedničky v tomto oboru bývají ženy terapeutky, jsou empatičtější a dovedou mnohem snáze vyhmátnout jádro problému.
IMUNOMODULÁTORY
Mezi nejznámější s významným vlivem na imunitu patří beta glukany z mnoha přírodních zdrojů, např.(Žampion mandlový) echinacea, rakytník, aloe vera, ženšen, propolis, mumio, extrakt z grapefruitových jadérek, zázvor a samozřejmě i v kuchyni běžně používaný česnek a cibule.
Tož tak nějak, semse trochu zamyslel
0
7
Poota 05.06.2021 21:19 Bydliště: Praha
9111
613
7695
Theophil napsal(a):... zázvor a samozřejmě i v kuchyni běžně používaný česnek a cibule.
Se zázvorem doporučuji opatrnost - je to výrazný synergista, který vám může v kombinaci s některými léky připravit dost nepříjemné překvapení v podobě silného předávkování.
Dobrým příkladem je třeba kombinace digoxinu a zázvoru.
minsc napsal(a):Tak tohle je taky dost zajímavě podané o vakcínách, a podle všeho z oficiálních zdrojů...
https://www.topcz.net/matematika-veda-kerou-politickymi-zvas...
Je nutno si připustit, že jde o proces zavedení "řízení populace", tedy zase jen znova "zvůle mocných" jako kolikráte v historii lidské. Mocní jsou de fakto nemocní. Nabubřela jim ega do gigantických rozměrů a podle mnohých vědomnějších podlehli "iluzi" že mohou tímto bioterorismem ovládnout všechny. Nicméně znalost DNA je natolik "ubohá" že myslím celý tento proces je "iluzorní" stejně jako je utopií celý ten projekt "Brave New World" a Velký reset. Je to válka proti lidstvu a lidství, čímž to shledávám v podstatě válkou proti přirozenosti, proti přírodě a proti přirozené evoluci. Totálně materialističtí vědci a elity vyzbrojené technologiemi si troufají ovládnout planetu. Jen z toho svého záměru vypustili podstatnou věc - "příroda a život jako takový jsou samosměrné" - nenechají si diktovat. Jsou "adaptivními mistry" a "sami sebe směrují do harmonického souladu".
Možná je to trochu nesrozumitelné, ale výsledek tohoto procesu nebude žádný reset, ale zcela nová "kvalita". Jen takový příměr, Země je kulatá, a tedy pokud někdo tlačí vše kolem sebe na "západ" ať chce nebo nechce objeví se na "východě". A posléze se dostane do bodu 0 - do počátku své snahy.
"...oni netuší, co činí.." Bude to jinak než slepě plánují.
O tom jsem vnitřně přesvědčen.
Je to jen po "komunismu" další utopie.
0
3
Pafixa 07.06.2021 22:31 Bydliště: Masada
2464
138
2268
Pafixa napsal(a):Je nutno si připustit, že jde o proces zavedení "řízení populace", tedy zase jen znova "zvůle mocných" jako kolikráte v historii lidské. Mocní jsou de fakto nemocní. Nabubřela jim ega do gigantických...
No a pokud je to dlouhé na čtení, tak žádný Velký reset nebude, svět se řítí do očistné katarze, a nastane Velký Detox.
0
0
minsc 08.06.2021 10:19 Bydliště: Příbram
668
51
719
Pafixa napsal(a):Totálně materialističtí vědci a elity vyzbrojené technologiemi si troufají ovládnout planetu.
...
Jen takový příměr, Země je kulatá, a tedy pokud někdo tlačí vše kolem sebe na "západ" ať chce nebo nechce...
Tak třeba Farrell věří, že to samotné elitářské jádro je ve skutečnosti ne-materialistické, ale esoterické - okultistické. Musím mu čím dál víc dávat za pravdu. Když koronacírkev začala působit, můj subjektivní pocit byl že se vrátili z 30. a 40. let a vede je Mengele. Vztah nacistických pohlavárů k okultismu je docela dobře známý. Podle mě to je něco, co tady s lidstvem bylo dlouhou dobu, možná odjakživa. Dobře do toho zapadá kult obětování lidí a ostatní ne-lidské, satanistické praktiky. Dá se o tom přemýšlet v podobných intencích, jako pálešových cyklech v historii lidstva, něco (co se dřív označovalo jako archandělé) má na společnost vliv, ale ne vždycky jde snadno určit o co jde. Může jít o mnoho různých vlivů které nepoznáme, i když v konečném důsledku by měla být nejdůležitější svobodná vůle lidí. Nicméně je to boj.
... https://www.youtube.com/watch?v=kbwc5FRda04